סרטונים ביוטיוב הם סרטוני וידאו באינטרנט

סרטונים ביוטיוב – כלי שיווקי מעולה לגיוס לקוחות

סרטונים ביוטיוב הם כיום כלי עבודה מחוייב המציאות לכל עצמאי ולכל בעל עסק קטן, המעוניין לבצע פעולות שיווק, ולהשיג לקוחות חדשים.

קידום סרטונים ביוטיוב , וגם סרטוני וידאו במקומות אחרים באינטרנט, הפכו כה חשובים לשיווק, עד שכמעט אי אפשר היום לקדם את העסק בלעדיהם.

בסרטון הוידאו כאן למטה, מסביר זהר עמיהוד – מומחה לקידום עסקים באינטרנט –  את החשיבות העצומה לעסק של השימוש בסרטונים ביוטיוב, גם לשם הבאת תנועה לאתר וגם לשם גיוס לקוחות חדשים לעסק.

אז איך הופכים את סרטונים ביוטיוב לכלי עבודה לגיוס לקוחות? איך מקבלים תנועה לאתר של לקוחות מצוינים, וגם מניעים אותם לפעולה, בעזרת סרטונים ביוטיוב ובעזרת סרטוני וידאו באינטרנט בכלל? ואילו סוגי סרטוני וידאו עובדים טוב, ואילו סוגים עובדים פחות טוב? ומה צריך לעשות כדי שיותר אנשים ימצאו את הסרטוני וידאו שלי ביוטיוב, ואיך עושים קידום סרטונים ביוטיוב?

אורח מכון השיווק הישראלי בוידאו שלמטה הוא זהר עמיהוד. זהר עמיהוד כתב ופרסם ספרים מקצועיים רבים בנושאי השיווק באינטרנט, לרבות רב המכר "הגדל את הכנסות העסק שלך באמצעות פרסום בגוגל", והוא מרצה ומנחה מבוקש מאד בתחומו.

על פי זהר עמיהוד, כל בעל עסק חייב לפעול בעזרת סרטונים ביוטיוב לא פחות משהו חייב להיות פעיל בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות. וידאו באינטרנט עובד, וסרטוני וידאו הם כלי עבודה לשימוש כולנו.

אז למי מכם שעוד לא התחיל הנה ההמלצה הברורה ביותר: התחילו מייד (!) לצלם סרטוני וידאו, ושימו כמה שיותר סרטונים ביוטיוב ובאתרים נוספים. זוהי פעולה חינמית, פשוטה, ומאד מאד יעילה – אם עושים אותה נכון, כפי שהסביר זהר עמיהוד.

נשמח לשמוע כמה שיותר מניסיונכם ומעיצותיכם על סרטוני וידאו באינטרנט ככלי שיווקי, על השימושים השונים שלכם בסרטונים ביוטיוב, ועל שימושים אחרים בסרטוני וידאו שאתם עושים, מציעים לעשות, או מכירים מישהו שעשה.

חשוב גם שתשתפו את כולנו בשיטות שלכם לקידום סרטונים ביוטיוב, להבאת סרטוני וידאו אל המקומות הראשונים במנוע החיפוש של יוטיוב, ולהבאת תנועה לאתר בעזרת סרטוני וידאו באינטרנט.

וכרגיל,ספרו לנו את דעתכם על השיחה עם זהר עמיהוד, המומחה לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים באינטרנט.

Comments

comments

, , , , ,3 תגובות ל “סרטונים ביוטיוב – כלי שיווקי מעולה לגיוס לקוחות”

 1. דודיNo Gravatar

  12. אוג, 2012

  כתבה מעניינת, על איזה תוכנת עריכת וידיאו פשוטה וחינמית ממליצים הגולשים?

  השאר תגובה
 2. זהר עמיהודNo Gravatar

  23. מאי, 2013

  יש הרבה תוכנות עריכה חינמיות. ליוטיוב יש תוכנת עריכה שיודעת לא רק לחתוך קטעים אלא גם להוסיף כתוביות, הערות ושאר גימיקים והיא מתעדכנת מעת לעת.
  אם נדרשת עריכה יותר מורכבת אני ממליץ על קמטסיה, זה נכון שהיא עולה כמה מאוד דולרים, אבל שווה את ההשקעה.
  חוץ מזה, לפעמים שווה לשקול לתת את העריכה למישהו חיצוני לא רק בגלל המחיר אלא בגלל התוצאה המשופרת.
  בהצלחה,

  השאר תגובה

השאר תגובה